دسته‌بندی نشدهسیاسی

یورش نظامیان اسرائیل به تظاهرات فلسطینیان

در حمله نظامیان اسرائیل به تظاهرات فلسطینیان روز سه شنبه دهم فروردین سال 1400 در شهر نابلس کرانه باختری به مناسبت سالگرد «روز زمین یا یوم الارض» در اعتراض به اشغالگری اسرائیل و یورش شهرک‌نشینان یهودی به شهر باستانی «سباستیا» در شمال شهر نابلس شماری از معترضان فلسطینی زخمی شدند.

عبدالله ابورحمه، رئيس کمیته مردمی مقابله با احداث دیوار حائل در منطقه گفت:« رژیم صهیونیستی با شلیک گاز اشکاور و بمب صوتی به سوی تظاهرکنندگان و با استفاده از باتوم تلاش کردند تا آنها را از منطقه دور کنند.

ابورحمه افزود:« شهر باستانی «سباستیا» یک منطقه تاریخی بوده و تعلق این سرزمین به فلسطینی‌ها را نشان می‌دهد.شهرک‌نشینان یهودی با ادعاهای دروغین در تلاش هستند تا خاک ما را تحت تصرف خود دربیاورند.»

رژیم صهیونیستی با همکاری هم پیمانانش از جمله آمریکای جنایتکار در صدد حمله و جنایت به تک تک کشورهای اسلامی و به ویژه فلسطین به منظور اخراج آنها از سرزمین مادری شان می باشد. بدیهی است که این رژیم جعلی حاضر به بیرون رفتن از این منطقه نبوده و تمامی کشورهای اسلامی باید با همکاری و مشارکت یکیدیگر این غده سرطانی را از روی زمین بردارند تا فلسطینیان بتوانند به راحتی و انتخاب آزادانه خود، کشورشان را به نحو شایسته اداره نمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + یازده =

دکمه بازگشت به بالا