کانون نوجوانان مسجد ثامن الائمه علیهم السلام

(برجام و انتخابات) – سیاست داخلی و خارجی روز

برجام و انتخابات؛

ایران از روزهای قبل خود قوی تر و پر انگیزه تر است و ایران باید با قدرت موضوع برجام را پیگیری نماید. بدین معنی که بر مواضع اصولی خود در این زمینه مستحکم و پایدار باقی بماند.

درواقع ایران الان هم با شرکت های دانش بنیان و ابتکار و کارآفرینی تحریم های آمریکا را بی اثر کرده است. قول آمریکایی ها درمورد برداشتن تحریم ها معتبر نیست و باید این را با عمل خود اثبات کنند. همه باید بدانند که آمریکا بایستی تحریم های ظالمانه ایران را بردارد و آن موقع ایران راستی آزمایی خواهد کرد و اگر صحت داشته باشد، به توافقات برجامی خود باز خواهد گشت.

انتخابات سال 1400 هم همانند انتخابات سال های گذشته بسیار مهم است چرا که افراد تازه نفس و پر انگیزه وارد کار می شوند و همینطور آمریکا ، رژیم صهیونیستی و دستگاه های جاسوسی کشور ها همواره در تلاش اند تا انتخابات هر ساله را بی رونق جلوه دهند و به نفع خود به پایان برسانند.

بنابراین مشارکت تمامی مردم در انتخابات به معنی تقویت همه جانبه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد. از این رو تمام افردای که به سن قانونی رسیدند موظف هستند در این انتخابات مؤثر شرکت کنند و نامزد اصلح را انتخاب نمایند.

 

 

همجنین بخوانید :منشور انتخابات در کلام رهبری

خروج از نسخه موبایل